OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Pedikúra - Manikúra - Masáže Ι Poliklinika Modřany

Pedikúra

Pedikúra Klasická - mokrá

Upravené nehty i pokožka nohou by měli patřit k běžnému standardu i mimo letní sezonu. Pečujte o své nohy a dopřejte si mimořádnou péči.

Vaše nohy jsou celodenně zatěžkávány, mohou bolet, otékat, což následně může vést ke špatnému růstu nehtů. To je samo o sobě velice nepříjemné.

Při mokré pedikúře dochází nejdříve ve vodní lázni k uvolnění napětí a zjemnění ztvrdlé vrstvy kůže, která je následně odstraněna pomocí skalpelu. Pilníky na paty se pokožka vyhladí. Následuje úprava nehtů a kůžiček. Závěrečná masáž Vašim chodidlům uleví a dopřeje jim jedinečnou lehkost a pohodlí.

Masáž má velmi blahodárný účinek na svaly i tělesné orgány, přináší uvolnění a pocit tělesné i duševní pohody. Při masáži se příjemně uvolníte a masáž zajistí do Vašich nohou dostatečný přítok krve.

Výsledkem pedikúry jsou krásné pěstěné nehty i celá chodidla. 

Lakování nehtů - nohy

Po provedení mokré pedikúry provádím pro krásný vzhled a příjemný pocit dle přání klienta, lakování nehtů. Nalakované nehty dávají nohám dokonalost a estetičnost.

,

Je hezké, když má žena upravené ruce i nohy. V letních měsících je např. velice pěkná francouzská manikúra :

French pedicure.jpg French manicure.jpg

Manikúra

Manikúra

Hodně žen, ale i mužů není spokojeno s  kvalitou svých nehtů. Může za to genetika, hormonální změny v průběhu života a choroby. Klasická manikúra je způsob, jak nehty upravit pro jakoukoli příležitost a také proto znamená klasická manikúra ležérnost a jednoduchost.

Klasická manikúra se skládá z vodní lázně, očistění nehtu, ošetření kůžičky, odstranění blanky na nehtu, upravení nehtu do tvaru, jeho přeleštění a vyživení kůžičky výživným olejem. Manikúra je zakončena masáží rukou.

Masáž má velmi blahodárný účinek na svaly i tělesné orgány, přináší uvolnění a pocit tělesné i duševní pohody. Při masáži se příjemně uvolníte a masáž zajistí do Vašich rukou dostatečný přítok krve .

Masáž rukou může preventivně působit proti vzniku zánětu karpálního tunelu, jehož léčba velmi často končí nepříjemným chirurgickým zákrokem.

Nehty se dále podle přání zákazníka lakují podkladovými, zpevňujícími či fixačními laky pro krásný vzhled a ochranu.

 

P-Shine

P-Shine je tradiční japonská manikúra/pedikúra určená pro ošetření nehtů bez barevného lakování. Je určena pro všechny, kteří chtějí zajistit svým nehtům dostatečnou péči a jejich vyživení, pomocí přírodních látek, jako je včelí vosk a křemičitá hlinka. Díky těmto složkám jsou nehty vyživovány a dochází k obnově jejich pevnosti a pružnosti. Takto ošetřené, působí přirozeným dojmem a spíše vyleštěně než nalakovaně. P-Shine se také účinně využívá pro obnovení zničených a zeslabených nehtů po neodborně provedených manikúrách nebo po aplikacích nehtů gelových. Svou nenápadností je určena pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí využít gelové nehty. Tím je předurčena také jako pánská manikúra.

Dodejte svým nehtům opět přirozenou pevnost a pružnost s využitím přírodních látek.

Před aplikací této služby je potřeba provést klasickou manikúru.

 

Nehtová modeláž

Tvar a síla přírodního nehtu je velmi individuální, podílí se na nich dědičnost, různá onemocnění, nedostatek minerálů a stopových prvků. Přírodní nehty jsou bezesporu praktické a příjemné, jenže co když nám svým tvarem a délkou nevyhovují? V takovémto případě si pořídíme nehty umělé. Modelované nehty mají několik výhod oproti nehtům přírodním. Lze je snadno upravit do požadované délky a tvaru, oblíbená francouzská manikúra, či lak na nich vydrží  a ruka vypadá vždy upraveně. Při modelaci nehtů  využívám gelovou UV/LED metodu modeláže nehtů . Je velmi šetrná k přírodním nehtům a lze ji proto použít i k pouhému zpevnění nehtů. Nehty mají přirozený vzhled a zůstávají i nadále pružné. UV/LED gelová metoda modeláže nehtů je vhodná i pro alergiky, materiál nezapáchá a má přirozený vzhled. Gelové nehty se vytvrzují v UV / LED lampě, dají se tudíž precizně zpracovat.

Doplnění UV/ LED gelových nehtů doporučuji za 3-4 týdny.

Další metodou úpravy nehtů, jak na rukou i nohou je Gellak (někdy označkován jako Gel lak) nehty neprodlouží, ale zpevní a nalakuje. Vypadají tak přirozenější než gelové. Tato metoda je mnohem šetrnější a rychlejší.

.

Péče o tělo

Peeling

Anglické slovo peeling lze volně přeložit jako loupání, odlupování. Peeling je důkladná hloubková očista, která pokožku Vašich rukou nebo nohou učiní příjemně měkkou, sametovou a voňavou. Při peelingu se také z vrchní části pokožky odstraní odumřelé kožní buňky a přitom se podpoří krevní cirkulace a regenerace kůže.

Depilace voskem

Trápí vás neodbytné chloupky, které, jen co je oholíte, hned zase vyrostou? Odhoďte holicí žiletky a sáhněte po dlouhodobějším řešení! Depilace voskem je rozšířenou a bezpečnou metodou.

Při depilaci voskem odstraňujeme chloupky i s kořínky a hladká pokožka vám tak vydrží podstatně déle, než by tomu bylo u holení nebo odstranění chloupků depilačními krémy.

Používám vosky nejvyšší kvality s protizánětlivým a zklidňujícím účinkem. Po zákroku následuje důkladné protizánětlivé ošetření pokožky.

Oproti několikaminutovému vytrhávání epilátorem je vosková metoda trvající v řádu sekund nesrovnatelně méně bolestivá a má dlouhotrvající efekt.

Díky tomu si můžete hladké pokožky užívat i několik týdnů.

Opakování depilace voskem

První depilace voskem může být bolestivá, ale chloupky po několika opakováních rostou měkčí a dají se snadněji vytáhnout. Čím častěji docházíte na depilaci, tím je odstranění snadnější a méně bolestivé. Intenzita růstu chloupků je u každého člověka jiná, nejčastěji však výsledek depilace voskem vydrží 4 až 6 týdnů.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.